Hakkımızda

ICC (Industrial Computer Center) isminden de anlaşılacağı üzere, bilişim ve otomasyon teknolojilerinin “Endüstriyel Bilgisayar” ürün ailesi alanında hizmet vermeyi amaçlayan bir şirkettir.

Uzun yıllar boyunca farklı markaların ürünlerini, Türkiye’nin önemli tesislerine kurulumlarını gerçekleştiren girişimciler tarafından kurulmuştur.

Dünyanın önemli endüstriyel bilgisayar üreticisi firmaların Türkiye temsilciliklerini alarak, Türkiye pazarında var olan “gerçek” endüstriyel bilgisayar gereksinimini sağlamayı amaçlamıştır.

Tecrübesi neticesinde, pazarda tam olarak tanımlanmamış olan “endüstriyel bilgisayar” kavramını tam olarak açıklamayı ve kullanıcılara gerçek “endüstriyel bilgisayar” tanımına uygun ürünü sunmayı misyon olarak belirlemiştir.

Otomotiv, demir-çelik, makine imalatı, gıda, paketleme, tekstil, lastik-kauçuk gibi alanlarda endüstriyel otomasyon ve bilgi-işlem uygulamalarındaki, saha uygulamalarında kullanılacak endüstriyel bilgisayar ürünlerinin, müşteri tarafından güvenle seçmesini destekleyecek bir organizasyona sahiptir. Mühendislik tecrübesi ile kullanıcı gereksinimlerine göre, standart dışı ürünleri de tedarikçilerine üretimini yaptırabilecektir. Bu sayede mümkün olmayanı mümkün olabilir hale getirmektedir.

İş ortaklarına daha hızlı yanıt vermek amacı ile tecrübeli satış kadrosu İstanbul ve Bursa ofisleri ile hizmet vermektedir.

0-Q4uzCr-HKya4x5Xh


Vizyon Misyon

Vizyon

Sektörde bilgisine tecrübesine güvenilen aranılan bir marka olmak , ürün ve hizmetlerimiz de kalite algısını ön plana çıkararak vazgeçilmez olmak.

Misyon

Endüstriyel Bilgisayar sektöründe oluşan bilgi kirliliği ve eksikliğini gidermek, müşterilerimize doğru ürünü, doğru uygulama ile birleştirerek akılcı çözümler sunmak ve kalite algısını oluşturmak üzere kurulmuş olan firmamızın ana felsefesi doğruluk ve güven olacaktır.

IoT-main-graphic_1 (1)

YETKİLİ SATICI SERTİFİKALARIMIZ 
Aaeon_Sertifika iBase_sertifika

Sertifika indirmek için (pdf)  Authorized_Distirbutorship   &  CertifiedPartner_ICC